meist

kes me oleme ja mis teeme?

Konteineritega tegeleme alates aastast 2000. Selle aja jooksul oleme aidanud ellu viia sadu tava- ja eriprojekte, millest üks viimaseid ja kindlasti ka kõnekamaid on Telliskivi Loomelinnakusse loodud konteinerhotell, kus 6 meetristest merekonteineritest on valmistatud 84 nelja tärniga tähistatud numbrituba.

Merekonteiner pole iseenesest midagi uut, küll aga on konteiner ehitusturul uus ja huvitav tegija – konteinerid on vastupidavad, kujukindlad ning tänu standardsetele mõõtudele ka mitmekülgse kasutusega ja lihtsasti transporditavad. Lisaks järgib konteinerite tööstuslikult robustne disain ka globaalseid trendijooni.

Veel oleme teinud huvitavaid projekte nagu konteineritest koosnev mööda merd transporditav laeva mootorite remonditöökoda Saksamaal Travemünde sadamas, konteinerlahendusena valminud olmeprügist Norra väikesaarele elektrit ja sooja tootev koostootmisjaam, transporditav moodulitest ja konteineritest koosnev pelletitehas Hiiumaal ning kõik tänavuse Naabrist parem saate kodud ehitatakse samuti merekonteineritest meie valvsa silma all.

Konteineritest ehitades saame tegeled taaskasutusega, sest kaubataaraks mõeldud metallist “kast” saab endale uue ja huvitava kasutuse lao, garaazi, sauna, dušširuumi, väikeelamu, suvila, kohviku või mõne muu ruumina.