koostööpartnerid

meie kogenud projekteerijad ja tootjad

DECK Engineering on multidistsiplinaarne inseneri- ja EPC-ettevõte, kellel on laialdased kogemused mitmesuguste seadmete projekteerimisel ja tootmisel nafta- ja gaasitööstuses, avamere-, mere- ja masinatööstuses. Kogenud juhtkond ja personal viivad ellu projekte alates õppeastmest kuni lõpuni, hõlmates kõiki tehnilise projekteerimise etappe.

Ettevõte on meretehnika ja konsultatsioonifirma, mis keskendub mereväearhitektuurile ning mere-, avamere- ja muude keeruliste struktuuride konstruktsioonile ja analüüsile. MEC on asutatud 2002. aastal ning on Tallinna Teaduspargi Tehnopol ja Eesti Laevatehaste Liidu liige. MEC on Eesti Veeteede Ameti poolt sertifitseeritud merestruktuuride projekteerimiseks ja katsetamiseks.

AS Kohimo on suurte kogemuste ja usaldusväärse partneri mainega ettevõte, täidab Tellijate ootused keeruliste objektide ehitamisel ja suuremahuliste projektide elluviimisel. Töö teostamisel on esmatähtis pädevus ja kõrged kvaliteedinõuded.

Ettevõtte põhiväärtus on edukas spetsialistide meeskond, kes suudab toime tulla igasuguse keerukusega ülesannetega, mis võimaldab ettevõttel iga projekti kiiresti ja tõhusalt ellu viia.

Nordic Shelter Production OÜ tegevusvaldkond on kohandatud konteinerlahenduste projekteerimine ja tootmine nii sõjaväeliseks kui ka tsiviilkasutuseks. Lisaks pakub  ettevõte  erinevaid standardseid kaubakonteinereid ja konteinermoodulitel põhinevaid ajutisi hooneid. Pakutavad konteinerid põhinevad ISO-standarditel. 

Insmec oü

Pikaajalise kogemusega moodulite ja konteinerite projekteerimise ja disainiga tegelev ettevõte. Põhiliseks teenuseks on erinevad projekteerimisalased alltöövõtud suurematele ja väiksematele konteinerite ja moodulite tootmisega tegelevatele ettevõtetele.

Ettevõtte alustas 2007 aastal masinaehitusliku projekteerimise ning disainiga. Lisaks masinaehituslikule projekteerimisele on TWE nüüdseks hakanud klientidele pakkuma ka masinate ja seadmete täislahendusi koos valmistamise ja installatsiooniga. Samuti on TWE teenuste hulka lisandunud gaasipaigaldiste ning tööstuslike torustike projekteerimine.

DSA Eesti OÜ

Konteinerite, moodulite ja muude metallkonstruktsioonide valmistamine. DSA omab 20 aastast kogemust, valmistades tooteid Eesti ja Skandinaavia turule. Dsa-s töötab kompetentne ja pikaajaliste metallitöö kogemustega meeskond. DSA insenerid saavad hakkama ka kõige keerulisemate konteinerite ja moodulite tootmisega

NDUSTRIAL METAL OÜ pakub  metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmist ning  paigaldust. Ettevõte on spetsialiseerunud teraskonstruktsioonide tootmisele, pakkudes terviklahendust: aitab arendada ja visualiseerida idee, pakkudes sobivamaid lahendusi, projekteerivad ja valmistavad toote, viimistlevad, komplekteerivad ja paigaldavad. Samuti valmistavad konstruktsioone alumiiniumist, ning roostevabast terasest.

Container Cloud Ltd on uute ja kasutatud merekonteinerite tarnija ning müüja Baltikumis ja Euroopas. Ettevõte asub Lätis Riias. Container Cloud Ltd on Multiboxx Ltd esindaja Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Venemaal. Tänu tugevatele sidemetele laevafirmadega korraldab ettevõte kohaletoimetamise ja võib tarnida konteinerid teie lähedal asuvasse asukohta, olenemata teie tellimuse suurusest, tüübist või kogusest.